Zastosowanie

Boks garażowy to aż 3000 litrów dodatkowej, bezpiecznej przechowalni wykorzystującej Twoje miejsce w parkingu podziemnym. Nie przeszkadza on w parkowaniu pojazdu, ponieważ umieszczony jest na nogach umożliwiających dostosowanie jego wysokości ponad maską każdego samochodu. Nie wymaga podwieszania pod sufitem.

bg_07 RZECZY DZIECIMasz małe dzieci bądź dziecko w drodze? Przechowaj rowerek, konika na biegunach, zabawki oraz fotelik dziecka w bezpiecznym i poręcznym miejscu. KitBox pomieści wszystkie zabawki Twego dziecka !
bg_15 OPONY ZIMOWE,NARZĘDZIA, SPRZĘT DO MAJSTERKOWANIA, itp.Przechowanie opon samochodowychy to już nie problem! Nie masz miejsca na narzędzia elektryczne, drabiny składane, przewody , skrzynki narzędziowe ? Teraz KitBox posłuży Tobie za narzędziownie!
bg_11 SPRZĘT SPORTOWY, ROWERYMasz dość potykania się o rower na klatce schodowej, balkonie, przedpokoju i pokoju? Z KitBox-em przechowanie roweru nie będzie żadnym problemem! Długość 2,40 m zapewni Tobie także możliwość przechowania nart, deski surfingowej i snowboard-owej, kijów do golfa i innych sprzętów Twojego hobby!
bg_10 RZECZY SEZONOWE, PUDŁA, SEGREGATORY Z DOKUMENTAMI itp.Masz wrażenie, że Twoja szafa i komoda „pękają w szwach”? Przenieś mniej używane rzeczy do KitBox-a i ciesz się wiekszą przestrzenią. Twój KitBox pomieści dużo więcej!